1 / 4
Prodavam ski konduri
1 МКД
18.12.2021 20:02

Карпош / Скопје

Prodavam ski konduri Alpina (plavi) br.39----2.500,00den.
Prodavam ski konduri Alpina (lilakovi) br.38----2.500,00den.
Detski konduri Salomon br.30-32-----1.200,00den.

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Чевли

Се продава од:

igor
Потврден огласувач
075 430 968
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам