1 / 3
Круна за магнетна дупчалка
6.500 МКД
30.04.2020 16:39

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Се продаваат две висококвалитетни круни, едната нова, другата многу малку малку користена ( исто како нова). Двете се со d= 80 мм, германски се ,со врвен квалитет, докажани.
цена на новата е 8.500, 00 МКД
на малку користената 6.500,00 МКД
За повеќе информации на
тел.број 075 928 425 ---- Милисав

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

Oliver
Потврден огласувач
070790025
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам