1 / 7
Pezo 206 dizel 1999
1 €
24.09.2018 16:00

Демир Хисар

Pokraj Pezo-to se prodava i:
- Rezervni delovi za Ford Eskord 1995 god. benzin.
- Citroen Saxo 1998 god. Benzin 1.1
- Nisan Premiera, Kompresor i ladnjak za klima 2.0 TD 1998 god.
- Delovi za Ford Fiesta 1995 god.

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Drmon
Потврден огласувач
078304395
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам