1 / 3
LIZGALKI ADIDAS PROFESIONALNI HOKEARSKI
По Договор
04.02.2022 10:20

Аеродром / Скопје

LIZGALKITE SE ADIDAS KANADA HOKEARSKI BROJ 40-41 MALCE KORISTENI KAKO NOVI.

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Чевли

Се продава од:

Prodavac
Потврден огласувач
077537107
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам