1 / 8
SUZUKI VZ 800 Marauder LANEC RK 530KRO i ZAPCANICI KIT CHAIN
8.500 МКД
Со вклучен ДДВ
07.03.2022 12:08

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

SUZUKI VZ 800 Marauder KIT CHAIN RK 530KRO SPROCKETS 513 829 LANEC i ZAPCANICI

Имаме на лагер, може да се купи веднаш преку интернет од нашата ВЕБ страна: motoparts.com.mk
достава за 1 ден низ цела Македонија, плаќање при превземање


www.motoparts.com.mk

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Резервни делови / Менувачи

Се продава од:

ДЕЛОВИ - Велес
ул.Благој Ѓорев 152
Потврден огласувач
043522757
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам