1 / 7
LANDINI 6500 - ЛАНДИНИ 6500
6.500 €
05.11.2019 13:34

Свети Николе / Свети Николе

ОДЛИЧЕН, КАКО НА СЛИКИТЕ, РЕГИСТРИРАН НА СКОПСКИ ТАБЛИ. ТРАКТОРОТ СЕ НАОЃА ВО СВ.НИКОЛЕ
TELEFON 071 289 715

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава од:

TVBR
Потврден огласувач
076456675
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам