1 / 12
КИНЕСКИ ГУМИ AUFINE И KAPSEN
По Договор
16.11.2022 14:06

Гази Баба / Скопје

Состојба на предмет
Нов

НОВИ КИНЕСКИ И РУСКИ ГУМИ AUFINE, AMBERSTONE И ДРУГИ БРЕНДОВИ

6.50R16C
7.50R16C
215/75R17.5
235/75R17.5
265/70R19.5
285/70R19.5
275/70 R 22.5
295/80R22.5
315/80R22.5
315/70R22.5
315/60R22.5
11R22.5
12R22.5
13R22.5
385/65R22.5
385/55R22.5

РУСКИ ГУМИ
8.25R20
9.00R20
10.00R20
11.00R20
12.00R20
ДАМПЕРСКИ И ГУМИ ЗА ГРАДЕЖНИ МАШИНИ
10-16.5
12-16.5
12.5/80-18
16.9-28
18.00-25
20.5-25
23.5-25
26.5-25

И МНОГУ ДРУГИ ДИМЕНЗИИ
ЗА ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ ЈАВЕТЕ СЕ НА ТЕЛЕФОНИТЕ 076/434741 076/437758 076/679464

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од: Претпријатие

БОБАН
Потврден огласувач
076434741
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам