1 / 1
SE PRODAVA Kuca vo Novo Selo
1 €
Цената е фиксна
30.06.2019 11:38

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

5

Квадратура:

100 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

4 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

Krste Misirkov

Se prodava kuкa vo Novo Selo na mnogu dobra lokacija,kaj Javorot!!!
Gigo broj za kon.
077 854 528
077 854 528
077 854 528

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
072222954
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам