1 / 6
Vodovod
1.000 МКД
15.11.2022 17:53

Аеродром / Скопје

Izvedba na site vodovi vodovod i odvod so busenje na ploci i zidovi so kruni do f = 300 mm. Busenje na inoxni umivalnici za cesmi motaza na umivalnici i sanitarii odmrznivanje na cevki otplavuvanje sahti i podrumi so pumpa.
Majstor Dragi 070 384 312

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Санитарии водовод клима парно

Се продава од:

Dragi
Mite bogoevski 33 a
Потврден огласувач
070384312
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам