Prodavam plac vo Ivandol Kicevo
50 €
Цената не е фиксна
19.01.2022 10:23

Кичево

Квадратура:

626 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Prodavam plac od 626 m2 na mnogu dobra lokacija vo naselbata Ivandol so mn golema markica.. voda struja i priklucok za kanalizacija na samoto mesto Cenata na m2 e 50e.Moze i po zelba na kupuvacot i uste 313 m2 znaci i vkupno 939m2 ako e zainteresiran, togas vo taa kvadratura dobivate dve golemi markici,

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

M.
Потврден огласувач
070223252
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам