1 / 4
Нови КЛАВИРСКИ СТОЛЧИЊА со механизам!
1 €
14.05.2021 21:26

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Се продаваат нови клавирски столчиња со механизам најпогодни за професионални пијанисти, гитаристи и ученици во Основно и Средно Музичко училиште.

Цените се движат од 5500 денари па нагоре во зависност од вашите потреби.

Столчињата се со ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ и имаат потекло од Шпанија марка Hidrau!

Клавирштимер - техничар нуди услуги во вашите домови со одличен квалитет и уште подобри цени како што се:

1. ШТИМАЊЕ;
2. Регулација (фино подесување на механиката и клавијатурата);
3. Сите видови на поправки поврзани со вашето пијанино;
4. Продажба на одлично сочувани пијанина со една до две години гаранција и ГРАТИС ШТИМАЊЕ по превземањето во вашиот дом!

За сите ваши прашања и нејаснотии можете слободно да ме побарате на наведениот телефонски број, по пат на e-mail или на F-book страната:
https://www.facebook.com/pages/Klavirstimer-Popravka-Regulacija-i-Stimanje/1006536049361171

Услугата е достапна низ сите градови во Македонија!

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Синтисајзер/Пијано

Се продава од:

Љупчо
Потврден огласувач
070/ 24 25 02
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам