1 / 10
Drveni leptir masni / Дрвени лептир машни
По Договор
04.11.2019 19:00

Скопје Центар / Скопје

Bowtie Republic e нова компанија на македонскиот пазар за изработка на оригинални и уникатни лептир машни. Машните се изработени целосно од дрво, и повеќе за нас и моделите кои ги нудиме можете да дознаете на следниот линк:

www.facebook.com/bowtierepublic
www.bowtierepublic.com

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Останато

Се продава од:

Filip
Потврден огласувач
070410969
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам