1 / 12
Најсовремен софтвер за фирми Infoproject
По Договор
12.03.2020 13:00

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Infomatrix *** Бизнис Херој *** Infoproject ***

Комплетен ERP софтвер за работење на компании, од мали, средни, до големи.

- Фактурирање/Испратници
- Приеми/Калкулации
- Магацинско работење/Лагер листи/Картички
- Мулти-ценовници
- Малопродажба (продавница) со каса (POS)
- Финансиско сметководство
- Оперативно сметководство
- Производство
- Сервис
- Мулти-локации
- Продажба со таблет-уреди
- Прегледи дневни
- Менаџерски прегледи
- Сите законски потребни прегледи
- Онлајн продажба

Серверот може да биде ваш, а може и на нашиот (cloud).

Цените почнуваат од 200€.
Можно е плаќање на рати.
Комплетниот ценовник на http://infoproject.biz/mk/cenovnik/

Јавете се на 02/3090-233
email: info@infoproject.biz
Infoproject
бул. Теодосие Гологанов 70/16
Скопје

Категорија: Компјутери / Софтвери / Бизнис

Се продава од:

Vanco
Потврден огласувач
070205915
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам