1 / 5
Planinski med
500 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.02.2022 09:22

Берово / Берово

Состојба на предмет
Нов

🌼 Медот потекнува од место викано Бариица, во атарот на с. Владимирово - Беровско, во чиста средина недопрена од човекот.🌼
✔️Производот е одобрен од Агенција за храна и ветеринарство, број на идентификација 2041ВИ0006.

🍯 Шумски мед 900гр. - 500 ден. 🍯

🍯 Ливадски мед 900гр. - 500 ден. 🍯

🍯 Шумски мед 450гр. - 300 ден. 🍯

🍯 Ливадски мед 450гр. - 300 ден. 🍯

🍯 Кристализиран шумски/ливадски мед
900гр. - 500 ден. 🍯

🍯 Мед со саќе 900гр. - 600 ден. 🍯

🍯 Мед со полен 900гр. - 600ден.🍯

🍯 Мед со таан 900гр. - 500ден. 🍯

🐝 Полен 0,5 кг. - 600ден. 🐝

🐝 Прополис спреј/капки 30% - 20мл - 150ден. 🐝

🚗 Кристализиран шумски мед во канта 400 ден. кг. (доставата е ваша)
🚗 Доставата за Берово, Виница и Кочани е бесплатна до одредена локација.
🚗 За останатите места достава е 130ден, а над 2000ден. доставата е на наш трошок.

За повеќе информации пишете во порака или јавете се.

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Се продава од:

med
Потврден огласувач
078361498
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам