1 / 4
Се продаваат ски Rossignol!
3.000 МКД
30.11.2022 06:54

Битола / Битола

Се продаваат ски Rossignol многу малку возени. Висина 184 cm.

Тел за контакт 078-373-109
Тел за контакт 078-373-109
Тел за контакт 078-373-109
Тел за контакт 078-373-109

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Справи / Опрема

Се продава од:

Soft202
Потврден огласувач
078339197
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам