1 / 10
Za Iphone 3GS staklo tac ekran
150 МКД
24.08.2022 00:17

Автокоманда / Скопје

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

Iphone 3G/3GS

Боја:

Black

Интерна меморија:

32 GB

РАМ меморија:

До 0,5 GB

Големина на екранот:

До 4" инчи

Za iphone 3GS
- staklo so tac
- ekran - (prodaden)
- zaden kapak
- kamera
- maticna ploca 32g
- baterija-(prodadena)
- konektor za polnenje
- vibracii.....
Za iphone 3G
- staklo so tac

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
071248617
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам