1 / 7
Se prodava KUĆA-karabina, strog centar ul. B.Trajkovski-2
1 €
Цената не е фиксна
23.09.2022 21:12

Крива Паланка / Крива Паланка

Број на соби:

1

Квадратура:

220 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

130kv. m²

Se prodava kuća karabina 220kv. stambena površina, ( podrum, prizemje i tavanski stan), se naođa neposredno pozadi MI-Market, pogodna za deloven i stamben prostor. informacii na:-00385981391769

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

vanče
Потврден огласувач
00385981391769
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам