1 / 12
Se iznajmuva stan
1 €
Цената е фиксна
10.01.2023 11:17

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

37 m²

Греење:

Струја

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Sirma Vojvoda

Se iznajmuva stan za podolg vremenski period . Stanot e opremen i se iznajmuva vo tekot na celata godina i leto od minimum 1 godina .
Tel. 076 440-845 i 076 408-747

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

stan
Потврден огласувач
076440-845
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам