1 / 1
Molerofarbarski I gipsakrski uslugi
1 €
29.10.2022 17:09

Кисела Вода / Скопје

Категорија:

Занаетчиска дејност

Пол:

Машко

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Доволни

Vrsime izvedba na molerofarbarski, gipsarski I fasaderski uslugi kvalitetno I povolno

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

Meto
Потврден огласувач
070255573
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам