1 / 3
Renault Premium euro 5 za delovi
1 €
19.07.2021 23:49

Штип / Штип

Se prodava na delovi Renault Premium 2008 godina euro 5 so volvo motor. Kamionot e so osteten preden del i zariban motor. Na motorot e ostetena radilicata i klipnjaci se ostanato e vo ispravna sostojba, novi injektori, menjac ekstra, diferencijal, glafcini, ispraven adblue sistem, kabina i se ostanato. Kamionot e vo Malmo Swedska. info na tel. 070322883

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

srdjan
Потврден огласувач
070322883
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам