1 / 9
Chain guide KTM HUSABERG HUSQVARNA Sliding
1.950 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
17.04.2021 10:07

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

1.Клизач за ланец, Chain guide black KTM SX EXC 2010-2015 Husaberg Husqvarna 14-16 Chain Sliding Protection
oem 77204066000 77204066100
2.Долен носач-клизач за ланец, Chain guide black Ktm Husqvarna 14-15 Husaberg Rear oem 77304070100
3.Клизач за ланец, Swingarm chain guidente black Ktm Husaberg Husqvarna 14-15 oem 77203053000

Имаме на лагер, може да се купи веднаш преку интернет од нашата ВЕБ страна: motoparts.com.mk
достава за 1 ден низ цела Македонија, плаќање при превземање


www.motoparts.com.mk


Одговара за следниве модели:
HUSABERG
TE 125 (11-13)
FE 250 (08-13)
TE 250 (11-13)
TE 300 (11-13)
FE 350 (08-13)
FE 390 (08-13)
FE 450 (08-13)
FE 570 (08-13)

HUSQVARNA
TC 125 (14-15)
TE 125 (14-15)
FC 250 (14-15)
FE 250 (14-15)
TC 250 (14-15)
TE 250 (14-15)
FC 350 (14-15)
FE 350 (14-15)
FC 450 (14-15)
FE 450 (14-15)
FE 501 (14-15)

KTM
EXC 125 (12-15)
SX 125 (11)
SX 125 (12-15)
SX 144 (10-15)
SX 150 (10-15)
EXC 200 (12-15)
EXC 250 (12-15)
EXC F 250 (12-15)
SX 250 (11)
SX 250 (12-15)
SX F 250 (11-15)
EXC 300 (12-15)
EXC F 350 (12-15)
SX F 350 (11-15)
EXC F 450 (12-15)
SX F 450 (11-15)
EXC F 500 (12-15)
SX F 505 (11-15)
SX F 530 (09)
Enduro 690 (08-09)
SMC 690 (08-09)

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Резервни делови / Менувачи

Се продава од:

МОТОДЕЛОВИ - Велес
ул.Благој Ѓорев бр.152 Велес
Потврден огласувач
043522757
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам