1 / 8
PRODAVAM IVEKO SPECIALNO VOZILO ZA SLEP SLUZBA 2005G
10.500 €
Цената не е фиксна
24.03.2020 12:39

Штип / Штип

SPECIALNO VOZILO ZA SLEP SLUZBA 2005 GOD
078 313 012
071 452 452 KRLE
cenata ne e fiksna

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

krle
Потврден огласувач
078313012
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам