Logo

Via TIm (prevoz na stoka)

Број на оглас: 1939327 | Објавен на: 16.07.2019, 20:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 15 МКД

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


Фирмата Дооел ВИА ТИМ брои веке 20 години долгогодишно постоење. Вршиме секаков вид превоз на стока низ Македонија и странство. Лиценцирана фирма со положени сертификати за професионални шофери. Превозот го вршиме со нови возила со кој секогаш навремено и безбедно ќе бидиме на вашата барана дестинација

НОСИВОСТ: 1,480.00 кг
МАИЛ: doelviatim@yahoo.com
*moznost za dogovor so firmi
*rabotime na povik
Mozno i plakjanje na faktura.

*** sledete ne na nasata strana na facebook, VIA TIM BITOLA, imame povratni turi niz makedonija po najniski ceni!!!


📢📢📢SEKOJA NEDELA POVRATNI TURI NA POLA CENI!!!

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 vladimir

Потврден огласувач