Rabota kako sofer
232 €
Цената не е фиксна
22.06.2022 11:12

Карпош / Скопје

Категорија:

Работа во странство

Пол:

Машко

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Д

Познавање на јазици:

Други јазици

Компјутерски вештини :

Слабо

Baram rabota kako profesionalen vozac vo zemjata i stranstvo i gi poseduvam site kategorii i megjunarodna vozacka dozvola.

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

Stole
Потврден огласувач
070252818
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам