Stan hitno
35.000 €
Цената не е фиксна
03.10.2021 14:25

Чаир / Скопје

Број на соби:

3

Квадратура:

55 m²

Греење:

Струја

Спрат:

6 кат

Se prodava stan 40 kvadrati vo Cair do nova prodavnica Prince
plus 26 kvadrati dogradba terasa kontakt 076 454 571

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

00000
Потврден огласувач
00000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам