1 / 2
ПРИРОДЕН ШУМСКИ И ЛИВАДСКИ МЕД MED
330 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.12.2020 09:19

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Чист природен мед од Преспански регион
сезона 2020
Пакован во канти по 28кг

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Се продава од:

miro
Потврден огласувач
070278456
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам