Logo

Dekla za Ford 96g

Број на оглас: 1947427 | Објавен на: 18.09.2019, 12:58
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Ford

Модел: Transit

Tип на делови: Додатоци за приколка

Цена: 1.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Se prodavam dekla za Ford transit 96 godina

  Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

  xxx

Потврден огласувач