1 / 2
Pila elektricna
1 МКД
Цената не е фиксна
08.12.2021 10:24

Струга / Струга

Pilata ima nekoj defekt ,, za povece informaci javise.

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Машини

Се продава / Можна е замена од:

as
Потврден огласувач
071702760
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам