1 / 8
zici, piski, palici, tarabuki i dr.....
1 МКД
28.11.2022 07:51

Кавадарци / Кавадарци

Состојба на предмет
Нов

Zici za gitara
Kaisi za gitara i tarabuki
Trzalki-perca
Piski za klarinet
Klucevi za tapani
Tel :
078/371-051

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Гитари/Електрични гитари

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
078371051
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам