1 / 12
NAJ EFTINI CENI VO MAKEDONIJA KONTEJNERI KONTEJNER
1 €
Цената не е фиксна
23.03.2021 19:52

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

ken panel vi nudi kontejneri sekakvi modeli imame na lager kontejnerite se po evropski standart proizveduvame i po naracka modeli po vas izbor nasata vep strana e www.kenpanel.mk povelete kaj nas prevozot e besplaten

Категорија: Недвижности / Бараки, киосци, трафики

Се продава од:

ken panel
Потврден огласувач
070706116
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам