1 / 2
Mesto vo s.Krklino- Bitola
10 €
07.08.2022 12:03

Битола / Битола

Квадратура:

1000 m²

Тип на земјиште:

Останато

Се продава место во с.Крклино спроти сепарацијата на "Македонија-Пат",во близина на клучката.Местото излегува на пат и има обезбедено струја и вода.Се наоѓа меѓу куќи и викендици и е идеално за градба.Реонот сеуште не е влезен во ДУП.Цена 10 евра по м2.
Можи замена за место во Нижеполе,Дихово,Лавци,Брусник,Ротино

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

sr
Потврден огласувач
076848097
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам