1 / 5
PRODAVAM MAGACIN SO DELOVEN PROSTOR 1500m2+3000m2 PLAC
По Договор
20.09.2022 10:04

Шуто Оризари / Скопје

Квадратура:

1500 m²

PRODAVAM MAGACIN SO KANCELARII 1500m2 I PLAC 3000m2 GRADEZNO SO IMOTEN LIST,MAGACINOT SE PRODAVA SO SE 2 KRANA KOMPLET,SE NAOGA PRED ZATVOROT VO SUTKA KAJ BENZINSKATA OKTA OD DESNA STRANA.

Категорија: Недвижности / Магацини

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
070234141
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам