1 / 1
НОВО ВО ОХРИД СТАНОВИ ВО ГРАДБА
По Договор
21.02.2023 10:49

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

41 m²

Греење:

Друго

Спрат:

2 кат

Површината на становите е од 39 м2 (двособени станови)до 85 м2(Четворособни станови)
- двособни станови со квадратура од 39 м2,40м2,49м2,57м2
-трособни станови со површина од 57м2, 59 м2,60 м2,62 м2,71м2
-четворособни станови со квадратура од 73 м2, 74 м2, 78 м2, 85 м2. ЗА ПОВЕКЕ ИНФОРМАЦИИ НА ТЕЛЕФОН :078-218-622

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

ardijana
Потврден огласувач
078218622
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам