1 / 3
Нано сим адаптер. Nano sim adapter
100 МКД
Цената е фиксна
30.09.2021 08:21

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Нано сим адаптерите овозможуваат нано сим картичката да ја користите во различни мобилни апарати без разлика кој големина на сим картичка користат.

Вашата сим картичка ја прават компатибилна со сите видови на мобилни телефони.

Можност за испорака по карго низ цела Македонија на Ваш трошок.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Сим картички

Се продава од:

Оглас
Потврден огласувач
078441841
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам