1 / 1
Odkupuvam:Scania,Mercedes,Fap,Zastava,Tamce,Omce-Za delovi !
1.500 €
29.11.2022 22:14

Прилеп / Прилеп

Otkupuvam Scania 112,113,141,134,143,124..Mercedes 1213, Fap 1314, 1620, Tamce 60,75.80, Omce i Zatava 650/Turbo Zeta...Za delovi , vo bilo koja sostojba plakam KES !!!!

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

goran
Потврден огласувач
078288426
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам