1 / 12
Сет ланец и ѕвезди HONDA NC700/ NC750 INTEGRA RK Kit Chain
9.000 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
13.04.2021 08:29

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Сет ланец RK520XSO и ѕвезди предна 16, задна 43 заби за
HONDA NC700/ NC750 INTEGRA RK Kit Chain

Имаме на лагер, може да се купи веднаш преку интернет од нашата ВЕБ страна: motoparts.com.mk
достава за 1 ден низ цела Македонија, плаќање при превземање


www.motoparts.com.mk

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Резервни делови / Менувачи

Се продава од:

МОТОДЕЛОВИ - Велес
ул.Благој Ѓорев бр.152 Велес
Потврден огласувач
043522757
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам