1 / 12
Aluminski fotelji i masi
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

11.05.2020 18:56

Кавадарци / Кавадарци

24 broja = 6 so nogarki (vidlivi) i 18 br. (ne se vidilivi nogarite) Vkupno = 6 kompleti.
* foteljite se so ostetuvanja -vidi sliki

** Ponudi na viber.

Категорија: Продавници, Трговија / Салони за мебел

Се продава од:

Koce
Потврден огласувач
071 218 077
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам