1 / 1
Prodavam HARD DISKOVI za laptop i desktop
900 МКД
Цената не е фиксна
22.09.2022 17:17

Скопје Центар / Скопје

Hard disk - diskovi
500GB - SATA 1100 DENARI
320GB - SATA 600 DENARI
250GB - SATA 300 DENARI

80GB,- ATA 500 denari

eksterna kutija so USB priklucok 300 denari.
Vo kutijata moze SATA disk. Pogodna kako poseben zastiten disk za cuvanje iljadnici sliki.

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Хард дискови

Се продава од:

sonja
Потврден огласувач
078382537
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам