1 / 4
Zemjiste za kuka ili vikendica vo Drenovec Tetovo
По Договор
03.08.2022 11:01

Тетово / Тетово

Квадратура:

2700 m²

Тип на земјиште:

Останато

Prodavam zemjiste vo Drenovec nad stadionot vo Tetovo, pogodno za vikendica ili kuka. Se naoga na stariot pat za Germo.
2700m2
Tel i Viber 070 335253

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

ADC-Axius
Потврден огласувач
070 335253
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам