1 / 2
ЗАМРЗНАТА БОРОВИНКА
200 МКД
26.05.2023 15:31

Битола / Битола

Се продава шумска боровинка. Двојно провеана на професионална веалка. Свежо замрзната со шок замрзнување. Зрната се одвоени едно од друго. Може да се чува во ладилник на -18 до 2 години. Пакована во хартиени непропустливи вреќи.
Вреќа 25 кг
Цена 200 ден/кг за вреќа од 25 кг
Потекло: Демир Хисар
Берба: 08 и 09 месец 2022

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Се продава од:

Elena
/
Потврден огласувач
071 313292
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам