1 / 1
СЕМЕ ОД КОПРИВА
450 МКД
Цената е фиксна
10.11.2022 12:31

Демир Хисар

Состојба на предмет
Нов

ЗА НАРАЧКИ ПОГОЛЕМИ ДО 2КГ. - БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ДО ДОМА!
Семето на копривата, содржи големи количини на витамин А, разни минерални соли, растителни хормони и ензими, кои поволно влијаат на зголемувањето на бројот на црвените крвни зрнца во крвта.
Одберете квалитет, одберете го вкусот на здравјето!

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Се продава од:

Elena
/
Потврден огласувач
071 313292
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам