1 / 5
Canon prima zoom 76 fotoaparat
4.000 МКД
Цената не е фиксна
25.08.2018 19:23

Кисела Вода / Скопје

Prodavam fotoaparat CANON prima zoom 76
Fotoaparatot e vo ekstra sostojba
Original CANON
Istiot ima islikano samo 5 foto filmovi
Raboti so baterija Lithium 3v
Moze zamena za Sony PS 2 (kompleten i ispraven)

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Аналог / Canon

Се продава / Можна е замена од:

Goce
ul:;Ivan Hadzinikolov; broj 181-a nas.Dracevo
Потврден огласувач
078484191
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам