1 / 6
PILI VIDIJA -OSTRENJE I ODRZUVANJE
1 МКД
03.04.2022 21:02

Гостивар / Гостивар

Состојба на предмет
Нов

Професионално острење ВИДИЈА ПИЛИ сите врсти и големини и тоа
за дрво, иверица , алуминиум,пластика и др
острењето се врши на професионални масини од марката * Vollmer*. И сето тоа со брза и ефикасна услуга со 15 години работно искуство ..
Повелете да не посетите !.

Категорија: Услуги, Сервисери / Поправање и сервисери / Одржување / Останато

Се продава од:

В.Т.Д.дооел *сервис за острење*
ul.204 br. 26 6-zona Gostivar
Потврден огласувач
070557147
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам