1 / 12
MLIN PO NARCKA
1 €
26.03.2022 09:38

Кавадарци / Кавадарци

Состојба на предмет
Нов

Izrabotka na mlin so 5.5 kw, 7.5 kw motor.so golem kapacitet.
Moze i so mesalka za mesanje na koncetrat.
Mnogu moken mlin,mele i pcenka ne roneta so sve kocan,stebkoto od pcenkata,mele i slama i detelina.
Kamenja da stavis ke gi smele bez da se ostete.

Категорија: Останато

Се продава од:

Matrica
Потврден огласувач
075932588
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам