1 / 12
Se prodava kukja vo centarot na gradot
450 €
Цената е фиксна
29.06.2022 14:33

Кичево

Број на соби:

10

Квадратура:

160 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

602 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1964

Година на реновирање:

1999

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Janko Mihajloski 19

Se prodava Kukja vo centarot na gradot vo blizina na pravniot fakultet i sudot. Kukjata se sostoi od podrum i dva sprata , golem dvor i garaza.
Moze da se gradi na celosnata povrsina.

Vkupna povrsina 602 m2.
Cenata e 420 evra od kvadrat ili 252000evra
Mozna e mala korekcija na cenata

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Kukja
Потврден огласувач
072223419
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам