1 / 12
PARKET,MESTENJE STRUGANJE LAKIRANJE
7 €
08.04.2021 16:02

Гази Баба / Скопје

MESTIME,STRUGAME LAKIRAME SEKAKOV VID NA PARKET.VOEDNO I POPRAVAME SEKAKOV VID NA OSTETUVANJE NA VASITE DRVENI PODOVI,PREREDUVANJE STRUGANJE FUGIRANJE LAKIRANJE I DR. ZA PODETALNI INFORMACII JAVETESE NA TEL 070 592 606 GORAN.

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Паркетари

Се продава од:

goran
Потврден огласувач
070 592 606
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам