1 / 9
papuci za industriski masini za sienje
1 €
Цената не е фиксна
21.11.2018 16:23

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Poveke vidovi na papuci za industriski masini za sienje po cena od 70den parče grajferi za industriski i obicni masini po cena od 500den parce nožinja za overlok po cena od 150den par grajferi za overlok po 100den parce site proizvodi se novi ne koristeni po nabavni ceni

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
077530002
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам