Logo

Se iznajmuva stan za stranci

Број на оглас: 1973406 | Објавен на: 19.01.2020, 18:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 55 m²

Греење: Струја

Спрат: Приземје

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Реновиран

Опрема: Наместен

Лифт: Не

Година на градба: 1987

Година на реновирање: 2013

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Запад

Адреса: Ул. Васко Карангелевски

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Se iznajmuva stan namesten isklucivo za stranci. Cenata e po dogovor.
Stanot se naogja na ulica gen.Vasko Karangelevski
Stanot se naogja vo blizina na KEOPS Centar, noviot pazar i gornoto vero .
-ima klima ured
sloboden od april 2020

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Борче

Потврден огласувач