1 / 8
STAKLENI TUS KABINI
По Договор
02.06.2022 21:17

Охрид / Охрид

IZRABOTKA I MONTAZA NA STAKLENI TUS KABINI OD KALENO STAKLO OD 6MM,8MM,10MM.
IZRABOTKA NA SITE DIMENZI PO NARACKA
Tel za kontakt
Filip 070722851

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / Туш кабини

Се продава од:

Filip
Потврден огласувач
070722851
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам