1 / 1
registracii na firmi i promeni
По Договор
21.05.2023 21:49

Скопје Центар / Скопје

Нудам поволни правни услуги од доменот на работење со трговски друштва, отварање, пренос на удел, истапување на содружник, трансформација од една во друга форма, промена на седиште и други податоци, организирање и бришење на подружница, како и ликвидација на трговско друштво.
Изработуваме документи за промени во граѓански здруженија, заедници на сопственици, измена на статут, приватни здравствени ординации и други форми на правни лица.
Дополнителни услуги - пријави во завод за вработување, пријави за ХТП во пазарен и пријава за вршење дејност во трудов инспекторат, регистрирање, работно време, пријави во Агенција за храна и ветеринарство, изработка на нормативи, посредување и поврзување со друштва кои вршат проценка на ризик на работното место.
Поднесување барања за изводи, слободна брачна состојба, уверенија за неосудуваност и немање забрана за вршење дејност, и други документи за лични состојби.

Категорија: Услуги, Сервисери / Админстративни услуги / Адвокатски услуги

Се продава од:

korrisnik
Потврден огласувач
075332522
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам